Dziennik Treningowy

Garmin Connect

Jeśli bardzo chcesz szczegółowo śledzić moje bieżące przygotowania i wszystkie treningi zapraszam na mój profil w Garmin Connect. Możesz tam zapoznać się z każdą moją bieżącą aktywnością w ATP. Znajduje się tam też trochę bieżących statystyk którymi nie chcę spamować bloga, a niektórym mogą się wydać ciekawe i do czegoś przydać.

We wpisach na blogu ograniczę się tylko do „przełomowych” treningów, tych prezentujących trasę nadchodzących zawodów lub po prostu ciekawych wg. mnie z innych względów. Mapki i wykresy wyglądają strasznie fajnie, ale nie 9 razy w tygodniu 🙂

Dziennik Treningowy

Bardzo długo szukałem dziennika treningowego, który zadowoliłby by mnie w pełni (opis tych przygód znajdziesz #tutaj) – nie udało mi się to chyba do końca, jednak darmowa platforma Garmina zwyciężyła, ze względu na najkrótszy czas jaki jest potrzebny na przygotowanie danych do analizy (automatyczny transfer z urządzeń jakie posiadam). Nie bez znaczenia jest nowy wygląd całej platformy – przejrzysty i z możliwością usunięcia zbędnych bajerów.

Zapraszam do przeglądania, analizowania oraz komentowania! W menu, w zakładce O Mnie / Profil Garmin Connect – znajdziesz zawsze aktualny link. Jeśli masz jakieś problemy z wyświetleniem profilu napisz na: jestem(at)ajronmen.pl, postaram się coś z tym zrobić w miarę możliwości.

Dane archiwalne

Gromadziłem dane przez ponad rok w kilku serwisach i niestety nie wszystko udało mi się zaimportować na profil Garmina, co oznacza, że statystyki treningów za rok 2013 nie są pełne (brakuje głównie treningów pływackich). Mam w planie w trakcie przerwy „po sezonowej 2014” uzupełnić profil ręcznie i zrobić tam porządek 🙂